Naši v elitnej spoločnosti siahali po senzácii

12. 11. 2016 Centrum Pohoda Trnava

V poradí tretí turnaj SSQA v sezóne 2016/17 odohrala naša dvojica Robo Trnovec a Juraj Spáčil v Trnave. A už sme si zvykli, že naši sa vedia dostať ďaleko. Na špičkovo obsadenom turnaji z 29 prihlásených hráčov sa Barbari hladko prebojovali do štvrťfinále.
Robo v zápase proti nasadenej trojke Šošokovi nebol bez šancí, škoda nezvládnutej koncovky dobre rozohratého štvrtého setu, všetko mohlo byť inak… Juraj si vo štvrťfinále poradil s domácim Polákom 3-2 na sety a v semifinále ho čakal neobľúbený súper Lubo Grosiar, s ktorým vo vzájomných zápasoch uhral doposiaľ len jediný set. Nevyšlo to ani tentokrát aj napriek tomu, že víťazstvo bolo blízko. V koncovke piateho setu bol súper presnejší a vyhral 11-6.