Junior bedminton: Nella Šedlbauerová vybojovala striebro na II. KIDS BADMINTON OPEN

26.5.2018 sa 6 skalických juniorských Barbarov vybralo na II. KIDS BADMINTON OPEN do Kunovíc, kde sa súťažilo v 4 kategóriách. ŠK BAR-BAR Skalica mal zastúpenie na 3 z nich.

V kategórii U9 nastúpili Tomáš Kabelík a Nella Šedlbauerová. Tomášovi síce tento raz tesne ušla medaila a skončil na 4. mieste, Nella opäť nezaváhala a zaistila si striebornú priečku.

Kategória U11, v ktorej štartovali Marek Špaček a Tomáš Gajda, bola opäť najviac ,,nabitá“ a ani jednému z našich juniorských Barbarov sa v ostrej konkurencii nepodarilo obsadiť medailovú pozíciu.

David Dubecký a Lukáš Pollák nastúpili v kategórii U13, no napriek veľkej snahe i David tesne prehral zápas o medailu.

Hoci niektorým skalickým juniorom na tomto záverečnom turnaji  šťastie veľmi neprialo, veríme, že všetci naši nádejní bedmintonisti cez prázdniny naberú dostatok energie a chuti vrátiť sa opäť na kurty v plnej zostave a dobrej nálade 😉