BAR-BAR CUP JUNIOR II.

V nedeľu, 7.4.2019, u nás prebehol druhý ročník turnaja BAR-BAR CUP JUNIOR. V našom športovom centre sme privítali 30 juniorských nadšencov bedmintonu z klubov z Kunovíc, Želechovíc, Šamorína a samozrejme domácich zo Skalice. Do turnaja sme prvýkrát taktiež zaradili miniturnaj domácich hráčov vo squashi v kategórii do 18 rokov.

Bedmintonisti súťažili v 3 kategóriách: U11, U13 a U15, pričom chlapci aj dievčatá hrali spolu, avšak vyhodnotení boli oddelene.

Ketegória U11 bola veľmi vyrovnaná, u chlapcov na 1. mieste  skončil domáci Timotej Romančík, tesne za ním na 2. mieste Martin Ondra (TJ Sokol Želechovice) a na zaslúženom 3. mieste Šimon Ondruch (BC Lokomotiva Kunovice).
Dievčatá v tejto kategórii sme mali napokon len 2, zlato brala Vendy Zichová (BC Lokomotiva Kunovice) a striebro domáca Nella Šedlbauerová.

V kategórii U13 najviac bodoval Ondra Turčinek (Kunovice), na 2. mieste skončil Petr Ondra (Želechovice) a bronz bral náš Marek Špaček. Z dievčat sa najviac darilo Anežke Jančíkovej (Kunovice), 2. skončila domáca Kornélia Heldesová a 3. Veronika Mikulková (Želechovice).

V U15-ke vybojoval zlato domáci David Dubecký, ďalšie medaily si podelili chlapci zo Šamorína: striebro bral Nicolas Monosi a bronz Matúš Mokoš. Prvé miesto v kategórii dievčat obsadila naša Ester Stašková, 2. skončila Veronika Brostíková (Kunovice) a 3. Eliška Hurtlová (Želechovice).

Vo squashi zvíťazil po 5-setovom súboji Andrej Juríček, tesne za ním na 2. mieste Michal Vajla a na 3. mieste skončil Radoslav Dujsík.