BAR-BAR CUP JUNIOR III.

Turnaj BAR-BAR CUP prebieha síce každý rok, avšak my sme už boli nedočkaví, a preto sme v našom športovom centre už túto sobotu, 28.9., privítali 36 bedmintonistov z 5 rôznych klubov (Šamorín, Kunovice, Ilava, Želechovice a domáci – Skalica).

Juniori súťažili v 3 kategóriách: U11, U13 a U15, pričom chlapci aj dievčatá hrali spolu, avšak vyhodnotení boli oddelene.

V U11ke chlapcov zvíťazil domáci Timo Romančík, druhý skončil Šimon Ondruch (Kunovice) a tretí Martin Ondra (Želechovice). Medzi dievčatami bola najlepšia Gréta Paliatková (Ilava), druhá bola Terazka Rašticová (Kunovice) a tretia naša nová hráčka, Saška Hollá.

Spomedzi chlapcov v kategórii U13 bral zlato Petr Ondra (Želechovice), striborný bol Maty Hoplíček (Kunovice) a bronz mal Ondra Turčínek (Kunovice). V dievčenskej kategórii si medaile rozdelili Kunovické hráčky: zvíťazila Veronika Zábranová, striebro brala Michaela Votrubová a tretie miesto obsadila Vendy Zichová.

V U15ke vyhral Adam Budinský (Šamorín), druhý skončil Erik Bošanský (Šamorín) a bronzový bol domáci David Dubecký. Pochvala patrí aj nášmu novému hráčovi, Davidovi Dvorskému, ktorý skončil vo veľmi vyrovnanej kategórii štvrtý a odohral naozaj výborné zápasy. V U15ke dievčat zvíťazila bezkonkurenčne Veronika Brostíková (Kunovice), ktorá však s chlapcami vedela veľmi dobre udržať krok.

Veríme, že ste si turnaj užili, dobre si zahrali a dorazíte aj nabudúce! 🙂

 

Kompletné výsledky nájdete tu:

vysledky u11

vysldky u13

vysledky u15