Aktuálny rozpis tréningov a skupín

Opäť sa Vám hlásime s dočasnými skupinami a rozvrhom tréningov. Budeme fungovať v obmedzenom režime; hráči z pôvodných skupín A a B budú mať 2 60-minútové tréningy do týždňa + kondičný tréning a hráči z pôvodnej C skupiny 1 tréning 60 minút.

A: Dvorský, Dubecký, Romančík, Stašková, Macejka, Baumgartner, Chvál
B: Špaček, Janota, Semanská, Kolštromová, Gajda T., Ferianec, Chválová
C: Gajda M., Malík, Papp, Stašek, Valachovič, Látal, Balážik
D: Kubíková, Lašáková, Mareček-Chewings E., Mareček-Chewings L., Štefík, Hornáček, Knejpová

 15:0016:0017:00
PONDELOKACB
UTOROKBC
STREDAAD
ŠTVRTOK
PIATOKACB
Poprosím Vás o potvrdenie, že ste tieto info máte.
Prihlásiť na tréningy sa dá prostredníctvom linku: https://www.rezervujsi.sk/barbarskalica
najskôr 8 hodín pred začiatkom tréningu a odhlásiť sa dá najneskôr 9 hodín pred začiatkom tréningu. Prihlásenie je povinné a je z dôvodu maximálnej kapacity 6 ľudí. Neprihlásení hráči sa tréningu nebudú môcť účastniť, v prípade, že bude plný.
Ak Vám nebude vyhovovať čas Vašej skupiny alebo už bude plná, dá sa prihlásiť do inej skupiny. Zaviedli sme to takto z toho dôvodu, že sa ešte takmer ani raz nestalo, že by na tréning prišli všetci 6 hráči a dali dopredu vedieť, že neprídu.
Na kondičný tréning v pondelok 10.5.2021 sa netreba prihlasovať. Môžete prísť ktokoľvek – tréning bude v hájku. (Snažte sa dodržať svoje skupiny)
Podmienka vstupu do haly – negatívny test/potvrdenie o prekonaní.
Ďakujeme za pochopenie a veľmi sa na všetkých tešíme! Keby máte akékoľvek dotazy, som Vám k dispozícii na tel.č. 0949 663 851 – Kamila